Sparta Gift Cards
Karty Podarunkowe

Sparta Gift Cards to narzędzie do obsługi kart podarunkowych. Definiowanie rodzajów kart (wartość, sposób działania itp.) w module administracyjnym a następnie obsługa płatności w lokalizacjach lub sklepie internetowym.

Nowy klient

Klient obdarowany kartą podarunkową jest dla nas albo nowym klientem, który pozna markę, produkty lub usługi, albo jest już obecnym klientem, który zrealizuje większe zakupy.

Wzrost sprzedaży

Karta Podarunkowa to naturalny efekt pozyskania nowej wizyty. W przypadku nowego klienta jest to wzrost cykliczny.

Większy koszyk

Według badań klient posługujący się kartą podarunkową wydaje ponad dwa razy więcej niż nominał karty podarunkowej.

Zatrzymanie gotówki w firmie

W przypadku zwrotów oddajesz Klientowi pieniądze w formie karty podarunkowej. Gwarantuje Ci to, że pieniądze fizycznie pozostają w firmie, a w przypadku kolejnych zakupów, Klient wyda więcej niż posiada na karcie, czyli wygeneruje dodatkowy przychód.

Poprawa wskaźników finansowych

Karty podarunkowe to dodatkowy instrument, który stworzy w Twojej firmie nowy kanał dotarcia do klientów, a tym samym zwiększy sprzedaż.

Niewykorzystane końcówki pieniężne

W przypadku Klientów, którzy nie wydadzą pełnej kwoty lub po prostu zapomną o karcie, środki na niej dostępne nigdy nie zostaną zrealizowane. Po wygaśnięciu ważności karty pozostawione środki Twoja firma będzie mogła zaksięgować jako przychód.

Przeczytaj więcej informacji na temat rozwiązania Sparta Gift Cards
dowiedz się więcej