Sparta Loyalty Platform – Program Lojalnościowy

Sparta Loyalty Platform to kompleksowa platforma marketingowa, pozwalająca obsłużyć każdą mechanikę programu lojalnościowego (punkty, rabaty, kupony, grywalizacja, cash-back). System został stworzony na podstawie wieloletnich doświadczeń. Ponadto wiedza i doświadczenie, jakie oferujemy pomogą uniknąć wielu kosztownych błędów koncepcyjnych, jakie często pojawiają się przy konstruowaniu programu lojalnościowego.

Korzyści

Wzrost sprzedaży

Idea wartości dodanej dla uczestnika za częstsze lub większe zakupy, pozwala zwiększyć wartość koszyka uczestnika o 30%

Marketingowa baza danych

Program lojalnościowy to nie tylko szczegółowa baza danych klienckich, ale także informacje pozwalające na kierowanie precyzyjnej oferty.

Komunikacja z klientem

Program lojalnościowy to pretekst do częstej komunikacji z twoim Klientem w spersonalizowany sposób, docierając do niego wieloma kanałami.

Budowanie relacji

To ciągłe budowanie relacji poprzez dostarczanie nowych emocji Twoich Klientów dzięki propozycjom nowych benefitów i wyzwań.

Optymalizacja funkcjonowania firmy

To projekt wpływający na różne obszary Twojej firmy (sprzedaż, marketing, obsługa klienta, a nawet merchandising). Dzięki scentralizowanej strategii programu, możesz kontrolować wszystkie obszary.

Nowe możliwości promocji

Program lojalnościowy to tylko podstawa do nowych możliwości interakcji z klientem. Nawet najprostszą mechanikę, możesz rozwijać np. o grywalizację, loterie, konkursy.