Czas na Gift Card w Twojej firmie — sprawdź kompleksowe rozwiązanie oferowane przez Spartavity

Czas czytania: około 3 minuty

Czas na Gift Card w Twojej firmie — sprawdź kompleksowe rozwiązanie oferowane przez Spartavity

Karty podarunkowe, to dobry pomysł na obdarowanie wybranej osoby. Ciekawa alternatywa w przypadku ewentualnych zwrotów, czy reklamacji. Pomysł na prezent, gdy chcesz obdarować kogoś konkretną usługą lub produktem danej marki. To także rozwiązanie, które może sprawdzić się w Twoim biznesie. Jeśli planujesz jego wdrożenie i szukasz skutecznych rozwiązań, poznaj nasz system. 

Gift Cards – czy sprawdzą się także w Twojej firmie? 

Już wiesz jakie możliwości dają karty podarunkowe konsumentom. Czy jednak z perspektywy firmy ten wachlarz jest równie szeroki, a samo rozwiązanie warte wprowadzenia?  Nie bez powodu karty podarunkowe stosowane są w wielu biznesach opartych zarówno o sprzedaż, jak i oświadczenie usług. 

Dają one szereg możliwości – mogą być ciekawą alternatywą dla rabatu, która zachęci klienta do powrotu do Twojej firmy. Wystarczy, że podarujesz mu kartę na wybraną kwotę. Są świetnym rozwiązaniem w przypadku ewentualnych zwrotów — pozwalają na zatrzymanie gotówki, jednocześnie oferując narzędzie rekompensaty.  Sprawdzą się także, gdy chcesz, by część dochodów była przekazywana na cele charytatywne. Ich wprowadzenie ułatwi Ci realizację tego celu. 

Jak widzisz, jest wiele scenariuszy wykorzystania kart podarunkowych. Jednak przed rozpoczęciem wdrożenia, zadaj sobie podstawowe pytanie. Jaki jest cel wprowadzenia kart podarunkowych w Twoim biznesie? Jakie założenia mają one realizować? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania, to także  punkt, od którego zaczynamy współpracę nad wdrożeniem gift cards u naszych klientów. 

Wybierz rozwiązanie, które pozwoli Ci na pełną obsługę gift cards

Decydując się na wprowadzenie kart podarunkowych, potrzebujesz rozwiązania kompleksowego. Systemu, który pozwoli Ci zarządzać wszystkimi kartami podarunkowymi w firmie. Dodatkowo zostanie uzupełnione o technologię, którą może wykorzystać osoba obsługująca klienta. O samym odbiorcy także nie możesz zapomnieć.
 
W Twoim systemie powinno pojawić się także dedykowane narzędzie dla niego. Umożliwiające sprawdzenie dostępnych środków, historii transakcji, a także daty ważności samej karty.  Rozwiązanie oferowane przez Spartavity, łączy w sobie każdy z tych aspektów. Dzięki niemu kompleksowo możesz prowadzić obsługę kart podarunkowych na każdym poziomie, a zarobione podczas sprzedaży środki, szybko trafią bezpośrednio na rachunek Twojego biznesu. 
 
Wprowadzenie kart podarunkowych krok po kroku — skorzystaj z pomocy ekspertów Spartavity

Każde wprowadzenie gift cards rozpoczyna się od wyraźnego nakreślenia celu tego wdrożenia. Dzięki temu możemy także określić istotne KPI – parametry, które będą później badane, by móc sprawdzić, czy karty podarunkowe odniosły sukces, lub jakie aspekty powinny zostać zmienione. 

Wprowadzając karty, zyskujesz dostęp do całego systemu, pozwalającego na zarządzanie nimi na poziomach, które wcześniej opisaliśmy. Twoi odbiorcy mogą natomiast wykorzystywać podarowane środki zarówno podczas zakupów w sieci, jak i w sklepie czy punkcie obsługowym. Zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy otrzymujecie także wiedzę i wsparcie, które pozwolą efektywnie działać aż kartami podarunkowymi po ich wdrożeniu. 

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wprowadzeniem gift cards, skontaktuj się z nami. Omówimy przypadek Twojego biznesu, zastanowimy się nad odpowiednimi rozwiązaniami. Przygotujemy Cię do wdrożenia gift cards, jeszcze przed okresem, w którym klienci najczęściej myślą o prezentach.


 

  • Autor: Spartavity
  • Data wpisu: 25 sierpień 2021

Gotowy na wdrożenie własnego
systemu lojalnościowego?

Skontaktuj się z nami

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Zamów darmową demonstrację produktu