Poznaj nasze wdrożenia – Venezia

Czas czytania: około 3 minuty

Poznaj nasze wdrożenia – Venezia

Venezia to sklep, który od ponad 20 lat oferuje szeroki wybór obuwia i galanterii skórzanej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Produkty firmy sprzedawane są w sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz w sklepie internetowym. Venezia stawia na jakość wykonania i wyjątkowe materiały. Tworzy nietuzinkowe kolekcje w bogatej kolorystyce i wzornictwie, które idealnie wpisują się w aktualne trendy modowe.


Firma przykłada dużą wagę do budowania trwałych relacji z konsumentami, przez co stale powiększa się grupa stałych klientów. Organizuje wiele akcji marketingowych oraz konkursy w social mediach z atrakcyjnymi nagrodami. Śledząc komunikację marki, można również trafić na promocje, które pozwolą na zakup wybranej pary butów w niższej cenie. Dodatkowo marka zapewnia klientom dostęp do konsultantów i ich fachowej wiedzy – telefonicznie, e-mailowo oraz na czacie. Oferuje także darmową, błyskawiczną wysyłkę zamówień, wiele form dostawy i płatności.   

 
- Piękne, trwałe i oryginalne buty mogą być wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby. Wybór obuwia dla kogoś jest jednak podwójnie trudny. Z jednej strony musimy znać gust obdarowywanego, z drugiej zaś – dokładne wymiary stopy. A przecież nawet znając rozmiar, możemy mieć problem z zakupem obuwia, które będzie idealnie dopasowane do konkretnej osoby. Dlatego wprowadziliśmy do oferty karty podarunkowe, które pozwalają naszym klientom obdarować bliskich wyjątkowym prezentem, pozostawiając im jednocześnie absolutną wolność wyboru w zakresie rodzaju, koloru czy rozmiaru obuwia. To daje pewność, że prezent będzie udany – tłumaczy Dariusz Gawryś, dyrektor finansowy w ARTIMOD SA (dawniej: VENEZIA Oganowska Nachiło sp.j.).


Karty podarunkowe Venezia – ekskluzywny prezent


Wdrożone przez Sparta Loyalty karty podarunkowe, które można zakupić i wykorzystać zarówno w placówkach stacjonarnych Venezia oraz Unisono, jak i w sklepach internetowych (www.venezia.pl oraz www.unisono.eu), mają nominały 50, 100, 250 lub 500 zł.


- Z karty podarunkowej można korzystać kilkukrotnie, aż do wyczerpania się kwoty. W sytuacji, gdy wartość zakupów przewyższa tę, która znajduje się na karcie, wystarczy dopłacić brakującą kwotę. Kartę podarunkową można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty jej aktywacji. Aktualną wartość karty można w każdym momencie sprawdzić bezpośrednio w sklepach stacjonarnych lub na stronach Venezia i Unisono – tłumaczy Tomasz Wawrzynów, dyrektor generalny w Sparta Loyalty.
Projektując rozwiązanie dla Venezia, postawiliśmy na wciąż zyskujący na popularności model omnichannelowy, który daje klientom marki maksymalną swobodę i wygodę w zakupach. To konsument wybiera, gdzie zrealizuje swoją kartę podarunkową i czy dokona zakupu w sklepie fizycznym czy online.


Karty podarunkowe Venezia są też atrakcyjne graficznie. Dzięki zastosowaniu stonowanych, eleganckich kolorów stają się ekskluzywnym prezentem dla każdego.
Więcej o kartach podarunkowych na stronie: https://kp.venezia.pl/karta-podarunkowa/#/

  • Sparta Loyalty współpracuje z Venezia w celu wdrożenia rozwiązań związanych z kartami podarunkowymi, które można zakupić i wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych Venezia, jak i w sklepach internetowych.
  • Karty podarunkowe, dostępne w nominałach 50, 100, 250 lub 500 PLN, zapewniają klientom elastyczność w wyborze miejsca i sposobu ich wykorzystania.
  • Dzięki omnichannelowemu podejściu Sparta Loyalty zapewnia płynne i wygodne doświadczenie zakupowe, umożliwiając klientom korzystanie z kart podarunkowych zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, zgodnie z ich preferencjami.
  • Dzięki wykorzystaniu technologii i wiedzy Sparta Loyalty, Venezia zwiększa zadowolenie i zaangażowanie klientów poprzez personalizowane opcje prezentów oraz łatwość sprawdzania salda kart podarunkowych.
     
  • Autor: Sparta Loyalty
  • Data wpisu: 1 czerwca 2023

Gotowy na wdrożenie własnego
systemu lojalnościowego?

Skontaktuj się z nami

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Zamów darmową demonstrację produktu