R-GOL

Czas czytania: około 3 minuty

R-GOL

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Oferuje ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Dziś z asortymentu sklepu korzystają tysiące miłośników futbolu – najmłodsi, którzy mają do dyspozycji specjalną strefę KIDS, amatorzy, a także profesjonaliści.
 

Piłkarskie produkty mogą oni kupić w stale rozwijanym sklepie internetowym, ale też w placówkach stacjonarnych, w tym w zlokalizowanym w Warszawie multifunkcjonalnym piłkarskim centrum szkoleniowo-rozrywkowym.

R-GOL.com stawia na dobre relacje z klientami. To dlatego oferuje darmową, ekspresową wysyłkę, upominki przy zakupie butów oraz haft na korkach i nadruki na odzieży. Z tego też powodu wprowadził do sprzedaży karty podarunkowe, wygodne w użyciu, bo dostępne w modelu omnichannel.
 

- Sklep sprzedający akcesoria sportowe przyciąga często konsumentów, którzy pasjonują się określoną dyscypliną sportową. To zwykle klienci bardzo świadomi tego, co jest im potrzebne. Dodatkowo – często właściciele sporej części akcesoriów wykorzystywanych w danym sporcie. Włączenie do sprzedaży kart podarunkowych ma w tym przypadku dwa ważne cele. Po pierwsze staje się doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą podarować piłkarzowi coś wyjątkowego, ale nie wiedzą, które przedmioty z kolekcji dostępnej w sprzedaży ma on już w swoim posiadaniu. Po drugie – jest też pomocą dla pasjonatów piłki, którzy chcą wciągnąć do swojego świata znajomych czy rodzinę – tłumaczy Filip Zajdel, Business Development Manager w Spartavity.
 

Karty podarunkowe R-GOL.com
 

Na potrzeby sklepu R-GOL.com przygotowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzający ofertą kart podarunkowych – fizycznych i elektronicznych, opatrzonych wyjątkową grafiką. Karty są dostępne w modelu omnichannelowym – można je zatem kupić i wykorzystać w dowolnym kanale sprzedaży – sklepie internetowym lub w fizycznej placówce. To daje użytkownikom kart dużą swobodę i pozwala im wybrać najdogodniejszą dla nich formę zakupu. To także spore ułatwienie dla kupujących taki podarunek – kartę można nabyć bez wychodzenia z domu i w ciągu maksymalnie 10 min mieć ją w mailowej skrzynce odbiorczej.
 

Najważniejsze zalety kart podarunkowych R-GOL.com:
 

- zakup karty możliwy online i w sklepach stacjonarnych
 

- wartość karty od 20 do 2000 pln
 

- karta ważna przez 12 miesięcy
 

- zakupy z kartą podarunkową w sklepach stacjonarnych oraz online
 

- e-karty podarunkowe wysyłane natychmiast na wskazany adres mailowy
 

- wartość karty lub pozostałą na niej kwotę można sprawdzić na WWW sklepu, podając PIN i kod kreskowy karty
 

Więcej informacji na temat kart znajdziecie na stronie R-GOL.com: https://www.r-gol.com/strony/karty-podarunkowe
 

  • Autor: Sparta Loyalty
  • Data wpisu: 20 lutego 2023

Gotowy na wdrożenie własnego
systemu lojalnościowego?

Skontaktuj się z nami

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Zamów darmową demonstrację produktu