Ziko Dermo

Czas czytania: około 4 minuty

Ziko Dermo

Ziko Dermo to profesjonalne punkty drogeryjne zajmujące się sprzedażą dermokosmetyków i doradztwem w zakresie holistycznej pielęgnacji. W ich ofercie znajdują się najlepszej jakości polskie i światowe marki, a obsługa prowadzona jest przez wyspecjalizowane dermokonsultantki. Drogerie Ziko Dermo – jak piszą założyciele – powstały z myślą o kobietach, które swoją pewność siebie i dbałość o ciało wyrażają poprzez świadomą i regularną pielęgnację.


Głównym celem Ziko Dermo podczas wprowadzania programu lojalnościowego było wzmocnienie pozycji marki na polskim rynku oraz profesjonalna komunikacja z klientkami. Firma bardzo chciała również poznać potrzeby swoich użytkowniczek, aby idealnie trafiać w ich upodobania oraz indywidualne wymagania dotyczące urody, zdrowia i stylu życia. W tym celu nie tylko przygotowała przestrzeń z poradami od wykwalifikowanych dermokonsultantek, ale również zadbała o całą gamę rabatów, promocji i wydarzeń specjalnych.


- Ziko Dermo to drogeria inna niż wszystkie. Bardzo staramy się, aby każdego dnia pomagać naszym klientkom dokonywać właściwych wyborów. Liczymy na to, że Ziko Klub i dobra komunikacja sprawią, że staniemy się im jeszcze bliżsi, a interakcje z nimi pozwolą nam tworzyć jeszcze lepszą ofertę – nie tylko produktową, ale też związaną z prowadzonymi przez nas akcjami prozdrowotnymi i promocyjnymi – mówi Magdalena Grabowska Dyrektor Marketingu Drogerii Ziko Dermo.


Cele postawione przed programem lojalnościowym


Zbudowanie trwałych relacji z klientkami oraz lojalizacja zakupów były najważniejszymi celami wdrożenia platformy Sparta Loyalty.
Firmie Ziko Dermo zależało jednak także na:


a)      zwiększeniu częstotliwości i wielkości koszyka zakupowego
b)      skłonieniu klientek do powtarzalności zakupu
c)      zwiększaniu skłonności do rekomendacji wśród swoich klientek
d)      dostarczeniu precyzyjnych, rzetelnych i służących do efektywnej segmentacji oraz planowania działań promocyjnych danych na temat użytkowniczek


- Od początku zależało nam na zaproszeniu do programu jak największej liczby naszych klientek. Dzięki zbadaniu ich preferencji zakupowych, mogliśmy jeszcze lepiej dostosować zarówno ofertę produktową oraz dodatkowe usługi związane z doradztwem, do rzeczywistych potrzeb – dodaje Magdalena Grabowska z Ziko Dermo. – Dzięki temu udzielane porady i sprzedawane produkty dają profity obu stronom – nam wyższą sprzedaż i dobre relacje, klientom zadbaną cerę, ciało, zakupy w atrakcyjnych cenach i pewność, że firmie na nich zależy.


Wszystko pod ręką


Aplikacja i system lojalnościowy Ziko Dermo to miejsce, w którym klientka ma wszystkie najbardziej potrzebne informacje – może nie tylko sprawdzić najnowsze promocje, ale również znaleźć szybko najbliższy punkt drogeryjny.


Korzyści po zainstalowaniu aplikacji Ziko Klub:


1.    Lokalizator drogerii Ziko Dermo
W aplikacji można nie tylko znaleźć najbliższą lokalizację drogerii, ale również wyznaczyć do niej trasę. Klient ma dostęp do aktualizowanych na bieżąco godzin otwarcia wszystkich punktów i bezpośredni numer telefonu, poprzez który może połączyć się z dermokonsultantką gotową do udzielenia porady kosmetycznej.


 2.    Pełna oferta promocyjna i rabatowa Ziko Dermo
W aplikacji można wygodnie przeglądać gazetki, promocje, rabaty związane z tzw. tygodniem z marką i sprawdzać aktualne konkursy.


3.    Mobilna karta Ziko Klub i możliwość logowania na indywidualne konto Klubowicza
Każdy, kto zaloguje się do Ziko Klub, ma dzięki aplikacji, kartę stałego klienta zawsze przy sobie. W każdej chwili więc może sprawdzić stan punktów na koncie, przejrzeć aktualny katalog nagród, zweryfikować swoje dane i historię zakupów.


4.    Porady i inspiracje dotyczące zdrowia i urody
W aplikacji można czytać przygotowywane przez ekspertów Ziko Dermo artykuły i wpisy blogowe, z których klientki dowiedzą się, jak zachować zdrowy i piękny wygląd na dłużej. Znajdują się tam również aktualne porady dotyczące dermokosmetyków, badań skóry oraz włosów i zdrowego stylu życia.
 
 

  • Autor: Sparta Loyalty
  • Data wpisu: 19 lipca 2022

Gotowy na wdrożenie własnego
systemu lojalnościowego?

Skontaktuj się z nami

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Zamów darmową demonstrację produktu